"Kariyerimle ilgili Sorular sorduğumda, Destek ve Tavsiye alabiliyorum."

Menno Portengen, İdari Müdür

Geberit B.V., Hollanda

Öğrenciliğim sırasında, bir babamın otomobil lastiği atölyesinde ve sonra küçük bir polyester şirketinde satış temsilcisi olarak çalıştım. O zamanlar Geberit hakkında bilgim yoktu. Öğrenimimi tamamladıktan sonra, profesyonel olarak ne yapmak istediğime karar vermem için birkaç ay geçmesi gerekti. 1990 yılında bu aşamadayken, stajyerliğimi tamamlamamla ilgili olarak Geberit'ten teklif aldım.

Daha önceki deneyimlerim sayesinde, birçok kariyer fırsatları sunan büyük bir uluslararası grup olan lastik üreticisi Michelin hakkında bilgim vardı. Geberit bana aynı seviyede göründü. Şirket hakkında verdiğim kararda bu durum etkili oldu. Geberit'te çalışmaya başlamamdan kısa bir süre sonra, saha servisi çalışanı oldum ve daha sonra da Teknik Danışmanlık pozisyonuna terfi ettim. 1998 yılında Yönetim Kurulu'nun üyesi oldum ve üç yıl sonra Hollanda İdari Müdürü olarak adlandırıldım.

İşimin her şeyden çok sevdiğim yanı, Şirketimizin bize sunduğu çok zorlu ve sorumluluk gerektiren rollerdir. Benim pozisyonum, yönetim görevlerinin, müşteri ve uluslararası ilgili kişilerin ideal bir karışımından oluşuyor. Benzersiz kurumsal kültür beni gerçekten destekliyor ve projelerimi başarıyla gerçekleştirmek için güçlü ekipler oluşturabiliyorum.