"Burada Sorumluluklarımla birlikte büyüyebiliyorum."

Fanny Li, Ana Hesap Yöneticisi, Geberit AquaClean

Geberit Shanghai Trading Co., Ltd., Çin

Geberit'e 2004 yıllında üniversite öğrenimimi tamamladıktan sonra geldim. Çevre teknolojisi öğrenimi gördüğüm Tongji Universitesi'nde şirket iyi bir üne sahipti. Uzun yıllara dayanan gelenekleriyle şirketin tarihçesi, yapısı ve kültürü ve Geberit'in Çin'deki pazar payının büyümesi, onun benim için doğru işveren olduğuna beni ikna etti.

Uygulama Mühendisliği alanında çalışmaya başladım. Bir buçuk yıl sonra, Pazarlama alanına geçiş yapma fırsatı yakaladım ve şirketi çeşitli pazarlarda konumlanmasına yardımcı olmak için o alanda stratejiler geliştirdim ve uyguladım. Bu stratejiler, tüm PR faaliyetlerini, 300'den fazla uluslararası konuğun katıldığı yıllık müşteri etkinliklerini ve teşhir salonlarının ve reklam materyallerinin tasarlanmasını içeriyordu. 2009 yılında Eğitim Müdürü pozisyonuna terfi ettirildim ve önde gelen beş üniversiteyle işbirliği içinde bir eğitim programı başlattım.

2010 yılı Mart ayında, Geberit AquaClean için Ana Hesap Yöneticisi olarak adlandırıldım. AquaClean'e Çin pazarında sıhhi tesisat endüstrisinde doğru hedef grupları ve konumlanması için bir isim kazandırmaktan sorumluyum. Hedefim, esas olarak ürünü lüks sektöründeki emlak şirketlerine ve bina içi tasarımcılarına kabul ettirmektir. Bu, iddialı bir görevdir. Fakat yalnız değilim ve birlikte çalışmak için iyi bir ekibim var.