"Çalışırken hem büyük resmi gören ve hem de detaycı bir insanım"

Daniel Raissle, Musluk ve Sifon Sistemleri Ürün Hattı Şefi

Geberit Uluslararası AG, Rapperswil-Jona, İsviçre

Öğrenimimi mekatronik mühendisi olarak 1997 yılında tamamladıktan sonra, Geberit Technik AG in Rapperswil-Jona'ya geldim ve temel tesisat teknolojisi alnında geliştirme mühendis olarak çalışmaya başladım. Başlangıçtan itibaren Geberit'teki mükemmel çalışma ortamı ve iş arkadaşlarımın desteği bana heyecan verdi. O zamanki görevimde, Ürün Geliştirme için bilgisayar destekli bir ölçüm teknolojisinin hazırlanmasından sorumluydum.

2000 - 2004 arasında farklı bir şirkette Güvenlik Sistemler, alanında Proje Lideri ve Ürün Müdürü olarak geçirdiğim dört yıllık bir maceradan sonra 2005 yılında Geberit'e geri döndüm. Neden? Çünkü şirket inovasyona gösterdiği ilgi bakımından benzersiz ve çünkü bana üstün bir çalışma ortamı, geleceğe yönelik beklentiler ve uluslararası çalışma olanağı sunuyor.

Dönüşümden sonra, Sıhhi Tesisat Sistemleri alanında Proje Yöneticisi görevini üstlendim ve bir taraftan da işletme alanında lisans üstü öğrenimini tamamladım. Kariyer hedeflerimde yöneticilerim tarafından desteklendim ve teşvik edildim. Böylece, Yönetim Geliştirme Programı'na katılabildim ve 2008 yılında 13 Numaralı Ürün Hattı Şefi olarak atandım. Şimdiki görevimde, geleceğe yönelik planlar yapıyorum ve çok çeşitli görevleri içeren farklı ve sorumluluk gerektiren bir faaliyet olarak, hangi yeni ürünlerin başarı vaat edebileceğini anlamak için pazarı izliyorum.