Araştırma ve Geliştirme

Geberit'in başarısının merkezinde teknoloji geliştirme ve bireysel know-how alanları yer almaktadır. Güçlü bir ürün serimiz var ve ürün portföyümüzü geliştirmek için iyileştirme olanakları üzerinde sürekli olarak çalışıyoruz. Çeşitli alanlardaki projelerimizle, pazarların sürekli değişen taleplerine de yetişebiliyoruz.

İsviçre'deki (Jona) genel merkezimizde bulunan departmanımızda, tasarım ve geliştirme, tesisat teknolojisi, bina teknolojisi, süreç mühendisliği ve malzeme teknolojisi alanlarında, beceri sahibi çalışanlardan akademik derece sahibi mühendislere kadar 100 kişi istihdam ediliyor. Tüm projelerimiz için, her zaman müşterilerin gereksinimleri üzerinde odaklanılıyor. Ekiplerimiz, tüm alanlarda teknik alan servisiyle yakın ve ağ üzerinden gerçekleşen işbirliğini sürdürüyor.

Başarımızın anahtarı çalışanlarımız olduğundan, ek profesyonel gelişime ve sağlıklı kariyer gelişimine büyük önem veriyoruz. Ayrıca, yurt dışında çalışmaya hazır olunmasına da değer veriyoruz. İster makine mühendisleri, ürün malzemesi ve süreç mühendisleri, bina teknologları, sıvı mekaniği uzmanları, isterse kimyacılar veya fizikçiler olsun, tüm çalışanlarımız yüksek düzeyde motive ve kalifiyedirler. Teknik bir durumu bir bütün olarak görebilirler ve hem profesyonel uzmanlık eğitimleri hem de kararlılıkları, pragmatik yaklaşımları ve ekip çalışmasına yatkınlıklarıyla öne çıkarlar.